Мінімізувати засмічення навколишнього середовища побутовим та промисловим сміттям. Як відомо, період розкладання, наприклад, пластика в природі становить близько 200-300 років. Чи хочемо ми залишити сьогоднішній сміття нашим правнукам? Щоб цього не сталося, важливо прибирати за собою після пікніків на природі і, звичайно ж, не кидати сміття на вулицях міста.
Утримувати в чистоті водні ресурси. Відпочиваючи на пляжі або на березі річки, у жодному разі не можна скидати у воду сміття та відходи, мити автомашини, адже чистота води — важлива складова здоров’я населення!
Піклуватися про раціональне використання ресурсів. Економлячи електроенергію, вимикаючи вчасно воду і світло, набуваючи економічні моделі техніки, ми думаємо про завтрашній день.
По можливості користуватися екологічно чистими видами транспорту. Слід віддавати перевагу трамваям і тролейбусам перед автобусами і автомобілями, а в ідеалі їздити на велосипеді — і природі користь, і людині здоров’я.
Проводити в школах заняття, присвячені екологічному вихованню підростаючого покоління, організовувати суботники. Адже чим раніше почати знайомити дітей з основами екологічного природокористування, тим більша ймовірність, що в майбутньому вони будуть жити в гармонії з природою.
Що слід робити, щоб зберегти природу?
Подписаться на:
Сообщения (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий